Kompozit Panel Alt Konstrüksiyon Nedir

kompozit panel alt konstrüksiyon

kompozit panel alt konstrüksiyon

Üzerine kompozit levha, seramik, terra cotta, kompakt laminat gibi değişik türde malzemelerin monte edilebildiği taşıyıcı karkas sistemidir. Az sayıda profil ve aksesuarların oluşturduğu için stok maliyetleri açısından avantajlıdır.Bu sistemler genel olarak havalandırmalı cephe kaplama olarak nitelendirilir ve bu sistemlerde kullanılacak alt konstrüksiyonlar korozyona karşı mukavemetli olması gerekir. Bu nedenle tamamen alüminyum profil ve paslanmaz çelikten oluşan taşıyıcı sistem ve aksesuarları SK 54 sistemini avantajlı kılar.

kompozit panel fiyatlandırmasi

Kompozit Panel Fiyatlandırması

Kompozit panel ürünlerinde tüm fiyat listemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Aslında sitemizde kompozit panel ürünleri ile ilgili fiyat paylaşımları yapılmıştır.http://atametal.net/kompozit-panel/kompozit-panel-fiyatlari/  bu adresten güncel ürün fiyatlarını görebilirsiniz.Amacımız sizlere en iyi ürünleri en uygun  fiyata sunmak.Atametal kurulduğu günden şimdiye kadar ki bütün işlerinde her zaman değerli müşterilerinin yanında oldu ve olmayada devam edecektir.Lütfen aklınıza takılan bütün konularda bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

Kompozit Panel Üreticileri

Kompozit panel üreticileri olarak, Asaş (NaturaBond), Saray (Saraybond), Albond, Alubond, Alcobond, Alpolic diye önde gelen belirli markalar sayabiliriz.Sektör sürekli büyükmektedir.Bu büyümeyle beraber yeni üretici firmalarda ortaya çıkmaktadır.

kompozit panel üreticileri

Kompozit panel üretimi  konusunda en önemli firmalardan biri olarak Saray Alüminyum gösterile bilmektedir.Lütfen konu hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.Saray Alüminyum bizim çalıştığımız en önemli firmadır.

Kompozit Panel Kaplama

Kompozit panel dendiğinde akla gelen ilk işlemlerden biri kompozit panel kaplamadır.Bu tam olarak ne demektir; bir cephenin kompozit panel ürününün kullanılmasıyla yapılan kaplama işlemine kompozit panel kaplama denmektedir.Gelişen dünya ile birlikte bizim ülkemiz de bu sektörde yoğun olarak çalışmaktadır.

 

kompozit panel kaplama

Kompozit panel kaplama işlemi için örnek resim üstedir.Daha ayrıntılı bilgiler için lütfen bizden bilgi isteyiniz.

Kompozit Panel Tanımı

Kompozit Panel iki alüminyum levha arasına düşük yoğunluklu polietilen çekirdeğin ileri teknoloji yöntemi kullanılarak yapıştırılmasıyla oluşmuş kompozit bir yapı malzemesidir.
Kompozit panel hafif alüminyum esaslı olmasına karşın metal sağlamlılığını bir arada sunan,üstün düzgünlük,titreşimi absorbe etme,aşırı dayanıklılık ve bakım kolaylığı sunan bir yapı malzemesidir kompozit panel.
alüminyum kompozit panel

 

Kompozit panel

kompozit panel yapı sektörünün vazgeçilmez demir başı olarak piyasa varlığı dem ettirecektir her zaman.

 

merkez-ofisimiz

1968 yılında Hasan Çilingiroğlu, “Çilingiroğlu Alüminyum” olarak piyasada kendini göstermiş.2002 yılında AtaMetal San.ve Tic. Ldt. Şti. ünvanıyla Alüminyum sektöründe büyüyerek faliyetlerine devam etmektedir.

 

ofis-resimleri-1

ofis-resimleri-2

ofis-resimleri-3

ofis-resimleri-4

ofis-resimleri-5